Hakkımızda
Biz Kimiz ?

Şirket merkezimiz sanayi kenti Gebze de bulunmaktadır. İyi bir  sermaye ile hayata geçirilmiş olan Çevre Dostu Esayan İnşaat Peyzaj. Sektöründe tecrübeli ve bilgili ekibi ile ön planda yer edinen Şirketimiz kaliteli ve güvenilir hizmetleri hedeflemiştir. 2009 yılından itibaren  hizmet hayatına adım atan şirketimiz kısa süre içerisinde  bir çok doğa harikası projelerde adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Sizler için hayal ediyoruz, sizleri hayallerinizin daha iyi olabileceğine inanmanıza  davet ediyoruz. Yaşam alanlarınızı doğa harikası dünyalara çevirmek için biz elimizden geleni yapmaya hazırız. Mesafe kavramına bakmaksızın, Zamanı en iyi şekilde kullanan, risklerden hiçbir zaman çekinmeye çözüm ortağı anlayaşında bir yapı ile hizmet etmekteyiz. Sizler de en iyi şekilde yapılmasını istediğiniz işlerinizi  doğru adrese teslim etmek istiyorsanız tercihleriniz arasında kesinlikle Eseyan Peyzajı bulundurmalısınız.

Sektörün 10 yılı aşkın hizmet tecrübesi ile insan ilişkileri yönetimi alanındaki tecrübelerin en güçlü oluşumunu birleştirmiş bir ekibin değişen dünya ve ihtiyaç taleplerine yeni bir anlayışla çok daha güçlü bir yapıyla siz değerli müşterilere hizmet etmek için kurulmuş bir firmayız

Neden bizi tercih etmelisiniz? Tecrübe sahası oldukça bir şirketiz, Sektöründe lider ve kaliteli firmalara hizmet eden referans sahibi bir firmayız, İşini her ayrıntısına kadar bilen Bölgesine hakim, zamanı ve mekanı en iyi şekil de değerlendirebilen bir firmayız, Mali güce, Teknik donanıma ve yeterliliğe sahip bir firmayız, İlkeleri ile bütünleşmiş İşini seven, yaptığı hizmeti sanat sayan senkronize bir takımız.